Fotbal

Jako Zlatan! Haaland vstřelil neuvěřitelný gól, už je nejlepším střelcem

Uplynul další víkend a Erling Haaland opět vytáhl něco ze svého kouzelného klobouku. Norská superhvězda, která stále více a více udivuje fotbalový svět, se dvakrát prosadila ve víkendovém utkání s Unionem Berlín. Především druhý gól stojí za to.

Erling Haaland. Jedno z nejvíce propíraných jmen ve fotbalovém světě. Nor je takovým menším mixem několika hráčů. O posledním víkendu ukázal, že má v sobě také trochu Zlatana Ibrahimoviče. Jeho fenomenální zakončení nakonec znamenalo upravení stavu na konečných 4:2 pro Borussii. 

Dortmund proti čtvrtečnímu soupeři Slavie vedl již 3:0, ale Union se dvěma góly vrátil do zápasu. Hned po brance na 2:3 z pohledu týmu z hlavního města Německa ale přišla akce, která byla naprosto fenomenální. Na jejím začátku stál Mats Hummels a na konci Erling Haaland.

Související obsah

Haaland dostal míč za obranu a byl ve velice těžké pozici. Přesto se mu povedlo zakončit a co více – byl z toho gól, který zase pro jednou obletěl fotbalový svět. Nejlepší střelec Bundesligy se položil do vzduchu a nártem překopl naprosto bezmocně přihlížejícího brankáře Lutheho, což byla už jeho sedmá branka v pátém utkání nejvyšší německé soutěže.

Norský střelec se nyní na čele střelecké tabulky dělí o první místo s Robertem Lewandowskim. Oba mají sedm branek, ale Haaland má navíc o čtyři asistence více, což z něj dělá aktuálního lídra. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události