Motorsport

Napínavé finále Nova Sport eRally Cupu překvapivě ovládl Milan Wolf!

Půlroční divácká soutěž stanice Nova Sport vyvrcholila nadupaným finále těch nejlepších na moderních trenažérech v Bělé pod Bezdězem. Z desítky finalistů si splnilo sen pět nejlepších. Výhru v nadupané Fabii R5 s Věroslavem Cvrčkem navíc vyhrál i jejich doprovod.

Špičková Škoda Fabia R5 vyjde zhruba na 6 a půl milionu korun a jeden závodní kilometr stojí 2,5 tisíce - pro fandy motorsportu tak byla výhra životním zážitkem.

"Bylo to úžasný, jsem rád, že se kromě mě mohla svést také manželka, která byla také nadšená, takže jsme oba strašně spokojení," řekl bezprostředně po jízdě překvapivý vítěz finále prvního ročníku Nova Sport eRally Cupu Milan Wolf.

Finálovou jízdu pokazili suveréni základní části a hlavní favorité na vítězství - David Dorňák a Ján Kundlák. "Udělal jsem chybu, poslalo mě to mezi stromy a chytil jsem tři defekty. To se mi ještě nikdy nestalo. Na lepší, než čtvrté místo už to pak nestačilo," zhodnotil po závodě zklamaný Ján Kundlák.   


Adrenalinovou jízdu pro výherce obstaral jeden z nejlepších českých řidičů Věroslav Cvrček v jeho krásné žluto bílé Fabií, který si jízdu s více než desítkou nových spolujezdců užil.

Finálová tabulka Nova Sport eRally Cupu:

Zdroj: Nova Sport eRally Cup


"Bylo to super, najezdili jsme přes 100 kilometrů, výherce jsem vůbec nešetřil a myslím, že si to užili. Pro mě to byl skvělý test," prozradil člen Rexteamu Věroslav Cvrček ml.

Související obsah

Finále se zúčastnili i vítězové turnaje celebrit: česká Miss Andrea Bezděková a hokejista BK Mladá Boleslav Petr Šidlík. "Něco podobného v Česku ještě nebylo. Jsme rádi, že se zapojilo tolik soutěžících všech věkových kategorii. Už teď přemýšlíme, co vylepšíme příští rok," zhodnotil na závěr Radek Mazal, moderátor pořadu Český motorsport, ve kterém na Nova Sport uvidíte sestřih toho nejlepšího z akce.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Motorsport

Důležité Události

Krátká zpráva

Páteční výsledky Tipsport Extraligy:

Třinec - Pardubice 2:3 po prodloužení Zlín - Sparta Praha 1:4 Mountfield Hradec Králové - Vítkovice 4:2 Olomouc Litvínov 1:0