Rally

Dramatický závěr Nova Sport eRally Cupu. Tady je deset výherců!

Jedinečný televizní projekt jde po pěti měsících do finiše. Deset nejlepších hráčů si to v živém finále rozdá o svezení ve Škodě Fabia Rally Rally2 evo na závodním okruhu. Pět nejrychlejších vyhrává spolujízdu pro dvě osoby s profi závodníkem.

V posledních hodinách před uzávěrkou online části turnaje se strhla napínavá bitva o vítězství. Nejrychlejší video nakonec zaslal David Dorňák, který na poslední chvíli překonal čas Jána Kundláka.

„Trénink mi zabral několik hodin. Líbil se mi formát soutěže Nova Sport eRally Cup, měli jsme dlouhodobě možnost závodit. Těším se na živé finále, svezení v závodní Fabii by byl splněný sen,“ řekl televizi Nova, vítěz online části turnaje David Dorňák.

Dvě nejrychlejší videa z jednotlivých měsíců jsme vždy odvysílali v televizním pořadu Český motorsport a tohle je TOP10 po online části turnaje.

TOP10 TABULKA:

Zdroj: Nova Sport eRally Cup

"Rally je extrémně drahá disciplína, i proto stanice Nova Sport spustila pro diváky první ročník virtuálního turnaje, kde si může zasoutěžit každý doma z obýváku a vyhrát skutečné svezení na závodním okruhu. Máme velkou radost z vysoké účasti všech věkových kategorii. Děkujeme divákům i celebritám, které pomohly soutěž nastartovat. Těšíme se na nabité živé finále." říká moderátor pořadu Český motorsport Radek Mazal.

Mimo divácký turnaj soutěžily i známé osobnosti. Zapojil se třeba kuchař Jan Punčochář, hvězda kiteboardingu Paula Novotná, herec Radim Fiala nebo mistr světa v eRally Lukáš Matěja. 

Související obsah

Z žen byla nejrychlejší Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, mužskou část vyhrál hokejista z BK Mladá Boleslav Petr Šidlík.

Živé finále prvního ročníku Nova Sport eRally Cupu se bude konat v pondělí 20.9. v Motorlandu Bělá pod Bezdězem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Rally

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.