Bayern i v deseti porazil poslední Fürth, Lewandowského série skončila

Zdroj: profimedia.cz

Fotbalisté Bayernu dokázali v 6. kole německé Bundesligy porazit poslední Fürth 3:1. Bavorský velkoklub ale téměř celý druhý poločas hrál bez vyloučeného Pavarda. Skončila také střelecká šňůra Roberta Lewandowského.

Polský útočník totiž útočil na rekord nedávno zesnulé legendy Gerda Müllera, jenž vstřelil gól v 16 ligových zápasech v řadě. 33letý Lewandowski ale v pátečním utkání neskóroval, a tak se jeho bilance zastavila na patnácti zápasech.

Jinak ale Bayern dominoval a v prvním poločase se dostal do pohodlného vedení 2:0. Na začátku druhé půle se ale nechal zbytečně vyloučit obránce Pavard, a bavorský velkoklub tak musel dohrávat v deseti.