Motorsport

VIDEO: Lewis Hamilton to neubrzdil a srazil svého mechanika

VIDEO: Lewis Hamilton to neubrzdil a srazil svého mechanika
Zdroj: koláž tn.cz / Instagram, Lewis Hamilton

Lewis Hamilton by si měl před nedělní Velkou cenou Ruska procvičit zastavení v boxu. Při tréninku totiž nedobrzdil svou formuli a srazil jednoho ze svých mechaniků. Ten skončil na zádech, podívejte se.

Jezdec se incidentem z pátečního tréninku sám pochlubil na sociálních sítích. "Věřím, že je to poprvé za 14 let kariéry, co jsem sundal mechanika. Srdce jsem měl až v krku," napsal Hamilton k videu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lewis Hamilton (@lewishamilton)

"Chlape, kouzlo, omlouvám se," vyhrkl Hamilton do týmové vysílačky, když povalil týmového kolegu na záda. Jack man rychle vyskočil na nohy a tým Mercedesu potvrdil, že z incidentu vyvázl bez zranění.

Související obsah

První trénink nakonec vyhrál Hamiltonův týmový kolega Valterri Bottas. Oba potěší, že vedoucí jezdec žebříčku Max Verstappen bude v nedělní Velké ceně Ruska startovat až z posledního místa, a to kvůli čtvrté výměně motoru během sezóny. Jednička Red Bullu do závodu šla už s penalizací tří startovních míst za bouračku při Velké ceně Itálie, kdy doslova přejela kokpit Lewise Hamiltona. 

Připomeňte si děsivý moment z okruhu v Monze:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Motorsport

Důležité Události

Krátká zpráva

Páteční výsledky Tipsport Extraligy:

Třinec - Pardubice 2:3 po prodloužení Zlín - Sparta Praha 1:4 Mountfield Hradec Králové - Vítkovice 4:2 Olomouc Litvínov 1:0