Fotbal

Nulový Kane pod palbou kritiky a vtípků. Měli ho prodat, shodují se fanoušci

Nulový Kane pod palbou kritiky a vtípků. Měli ho prodat, shodují se fanoušci
Zdroj: Profimedia

Po slibném vstupu do sezony se Tottenham trápí. Společně s ním i střelec Harry Kane, který v novém ročníku Premier League nevstřelil ani jeden gól. Přitom londýnský klub jej mohl v létě prodat až za astronomických 160 milionů liber (4,8 miliardy korun), které za něj nabízel Manchester City. Zatímco fanoušci Tottenhamu začínají litovat, že tak jejich oblíbený klub neučinil, příznivci ostatních klubů se mu vysmívají. 

Přitom Tottenham vstoupil do nové sezony skvěle. Po třech zápasech měl na kontě devět bodů a vyhříval se v čele Premier League, zatímco jejich odvěký rival ze severu Londýna měl úplně opačné starosti. První tři duely prohrál a se skóre 0:9 se krčil na samém chvostu tabulky. Uplynula ale další tři kola a nálada v obou týmech se výrazně změnila. 

Díky nedělní výhře Arsenalu v severolondýnském derby se svěřenci Mikela Artety posunuli na desáté místo v tabulce právě před Tottenham. Pod velkou palbou kritiky a posměchu je střelec Harry Kane, který v letošní sezoně Premier League nevstřelil ani jeden gól. Prosadil se pouze v Ligovém poháru a předkole Konferenční ligy. 

Související obsah

"Je nutno říct, že ve druhém poločase měl Harry Kane dát dva nebo tři góly a také se po faulu na něj měla zahrávat penalta. Ale Kane není v pořádku, je zřejmé, že něco s ním je v tuto chvíli špatně. Nevypadá šťastně," všiml si po zápase bývalý anglický reprezentant Gary Neville.

Že není Harry Kane v optimální formě, si všimli i fanoušci na sociálních sítích. "Harry Kane přihrál na gól Sakovi proti Tottenhamu, aby se cítil líp po neproměněné penaltě ve finále evropského šampionátu. Opravdový kapitán!" napsal ironicky na Kaneovu osobu jeden z fanoušků. 

"Tottenham bude vážně litovat, že odmítl nabídku za Harryho Kanea. Nikdo nezaplatí více než 100 milionů eur za hráče, který nejeví zájem o hru a ani do vápna se nedostává tak často. Navíc má kolena Todda Gurleyho," napsal na Twitter novinář Zach Lowy. 

Ze strany fanoušků se začaly objevovat i vtípky na Kaneovu osobu. "Harry Kane od chvíle, kdy ho Tottenham odmítl prodat." 

Je tedy otázkou, jaká bude další Kaneova budoucnost, protože pokud se gólově neprobudí, může se stát, že jej nakonec Tottenham prodá za výrazně méně, než mu bylo nabízeno letos v létě. 

Harry Kane se v dresu Tottenhamu trefil krásně z půlky hřiště: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události