Další sporty

Velká chyba rozhodčích! Spletli si halu a odjeli pískat na druhý konec země

Velká chyba rozhodčích! Spletli si halu a odjeli pískat na druhý konec země
Zdroj: profimedia.cz

Úsměvná situace nastala ve Švédsku při zápase druhé nejvyšší florbalové soutěže. Rozhodčí dorazili k zápasu 320 kilometrů od místa konání. Utkání mezi Åby IBK a Lindås Raska IBK se totiž mělo odehrát v hale, která má v zemi Tří korunek svoji jmenovkyni. Zápas nakonec museli odřídit náhradní rozhodčí.

​Utkání jižní divize druhé nejvyšší švédské soutěže se mělo odehrát ve městě Norrkoping v hale, která se jmenuje Åba Aréna. Stejně pojmenovaná hala se ale nachází ve 320 kilometrů vzdáleném městě Mölndal u Göteborgu. Právě tam oba zmatení rozhodčí dorazili.

Když zjistili, že nejsou tam, kde by měli být, už byli pochopitelně příliš daleko na to, aby na místo konání stihli dorazit včas. Zápas mezi Åby IBK a Lindås Rasta IBK tak nakonec museli odřídit náhradní rozhodčí. Domácí utkání nakonec vyhráli 5:4 po prodloužení. 

Související obsah

​Podobné chyby se nedávno dopustilo i šest francouzských fotbalových fanoušků, když na utkání evropského šampionátu, které se konalo v Puskás Aréně, dorazili do Bukurešti místo Budapešti. V minulosti si zase dva příznivci Liverpoolu spletli belgická města Gent a Genk. 

Nejvyšší švédskou florbalovou ligu hraje talentovaný Filip Langer za FBC Kalmarsund 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události