Fotbal

To to trvalo! Bývalý český reprezentant ukončil nekonečné čekání na gól

To to trvalo! Bývalý český reprezentant ukončil nekonečné čekání na gól
Michal Trávník v dresu Kasimpasi | Zdroj: Profimedia

Michal Trávník vstřelil gól! Ano, čtete dobře. Bývalý mládežnický a seniorský reprezentant ukončil 61 zápasů dlouhou sérii bez vstřelené branky. Turecké Kasimpase, kde je na hostování s opcí z pražské Sparty, pomohl k remíze 2:2 proti Konyasporu.

Když Michal Trávník přestoupil v létě roku 2019 z Jablonce do Sparty, začalo pro něj velké gólové trápení. Za celé své působení v letenském klubu se v soutěžním zápase ani jednou neprosadil. Z poslední branky se radoval 11. května 2019 do sítě Baníku Ostrava, když pomohl Jablonci k výhře 2:0 proti Příbrami.

Oživit svoji kariéru chtěl bývalý reprezentant v turecké Kasimpase, kam letos v létě odešel na hostování s opcí. Prvních šest zápasů sice vyšel střelecky naprázdno, ale v tom sedmém už to konečně vyšlo, když proti Konyasporu snižoval ve 29. minutě na 1:2. Spoluhráčům se následně i podařilo vyrovnat na konečných 2:2 a Trávník hřiště opustil v 93. minutě. 

Související obsah

​Snad to znamená, že se účastníkovi mistrovství Evropy do 21 let a několikanásobnému reprezentantovi seniorské reprezentace, kam ho vynesly výkony v Jablonci, blýská na lepší časy. 

S míčem se dařilo i roztomilému pejskovi, který přelstil několik fotbalistů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události