Fotbal

Hodiny čekání a nic! Benzinová krize zasáhla i hvězdného Ronalda

Hodiny čekání a nic! Benzinová krize zasáhla i hvězdného Ronalda
Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Twitter Juna Pasten Penafiel

Na hřišti i mimo něj platí za velkou star, která může těžit z řady privilegií. Tentokrát tomu tak není. Během krize s dodávkami benzinu došlo kromě běžného obyvatelstva i na hvězdného Ronalda, který chtěl natankovat svoje nové Bentley. Jeho řidič čekal na benzince hodiny, přesto se vrátil s prázdnou nádrží.

Velká Británie se v poslední době potýká s velmi netradičním problémem. Na Ostrovech totiž trpí nedostatkem paliva, které je takřka nedostupné už několik dní. Na některých místech dokonce není možné natankovat vůbec. Nastalá krize zasáhla nejen běžné obyvatelstvo. Šťáva v jednom z jeho mnoha aut došla i Ronaldovi, který po letech znovu září v Manchesteru United.

Jakmile se zaměstnanci slavné CR7 dozvěděli, že by na benzinovou pumpu ve Wilmslow v Cheshire měla dorazit cisterna s pohonnými hmotami, vyrazili řidič a dva členové ochranky s jeho zbrusu novým Bentley Flying Spur natankovat. K čerpací stanici údajně přijeli přibližně o půl třetí odpoledne a čekáním na příjezd zásob benzinu strávili v deštivém počasí šest hodin a čtyřicet minut. K vlastní smůle se však cisterny nedočkali a kolem deváté večer odjeli s nepořízenou.

Související obsah

"I přes všechny peníze, které Ronaldo má, je na stejné lodi jako my ostatní," řekl ke kuriózní situaci listu The Sun neznámý zdroj. Fotbalová celebrita si tak bude muset ještě počkat, než své nové auto v hodnotě sedmi milionů korun bude moci pořádně provětrat.

O Cristianu Ronaldovi se exkluzivně pro Nova Sport rozpovídal také Pavel Nedvěd:

TN.cz - Martina Kramerová
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události