Americký fotbal

Superbowl nabídne rapovou megashow! Představí se hned pět hvězd

Superbowl nabídne rapovou megashow! Představí se hned pět hvězd
Snoop Dogg a Eminem Zdroj: Profimedia

Super Bowl je v Americe obrovským sportovním svátkem, ale většinu veřejnosti po celém světě více než samotný zápas amerického fotbalu zajímá všechna show kolem. Vrcholem tak často bývá poločasový hudební program a ten následující bude opravdu nabitý. Obstará ho totiž hned pět umělců ze světa rapu a nejde o žádná béčková jména.

Vyvrcholením celé sezony NFL je Super Bowl, ve kterém se vítězové dvou konferencí utkají o trofej Vince Lombardiho. Tu naposledy získala Tampa Bay Buccaneers v čele s legendárním quarterbackem Tomem Bradym. Ovšem výsledek samotného zápasu je pro mnoho lidí druhořadý a mnoho z nich si spíše než na triumf Bukanýrů vzpomene na poločasový program kanadského umělce The Weeknda.

Ten svou show zakončil megahitem Blinding Lights a diváci jásali. Po skončení se ovšem nabízela otázka, kdo na tohle vystoupení naváže? Ve čtvrtek večer přišla odpověď. Tu čest budou mít poprvé v životě Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige a Kendrick Lamar. Celý program by tak měl být v duchu rapu.

"Příležitost účinkovat na poločasové Superbowl show, a ještě k tomu na mém vlastním dvorku, bude jedním z největších vzrušení v mé kariéře," uvedl Dr. Dre, který je držitelem šesti cen Grammy. Americký rapper a producent je rodákem z Kalifornie, takže je nadšený právě i z místa dění. Superbowl se totiž odehraje na SoFi Stadium, což je domovský stánek Los Angeles Rams i Los Angeles Chargers.

Související obsah

Také Eminem a Snoop Dogg patří mezi nejslavnější jména na rapové scéně, takže očekávání od jejich vystoupení budou velká. Účinkování v poločasovém programu Super Bowlu je poctou pro všechny umělce. Dříve se této role ujali například Lady Gaga, Madonna, Rolling Stones, Paul McCartney či Michael Jackson.

Zde si můžete prohlédnout několik z předchozích představení o přestávce Super Bowlu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události