APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Real prožívá týden hrůzy. Po prohře s Moldavci padl i v lize

Fanoušci fotbalového Realu Madrid si prožili týden hrůzy. Nejprve v Lize mistrů museli nevěřícně koukat, jak jejich tým prohrává s Šeriffem Tiraspol a v neděli Real přišel také o ligovou neporazitelnost, jelikož padl s Espanyolem. Katalánci ovšem nezvítězili náhodou, Bílému baletu mohli z dobrých šancí přidat ještě několik gólů.

Už v 15. minutě mohl domácí poslat do vedení Pedrosa, luxusní balon za obranu ale zužitkovat nedokázal. Espanyol ale dlouho smutnit nemusel, o dvě minuty později totiž Raul de Tomas dokázal zblízka prostřelit Courtoise.

V 60. minutě bylo pro domácí ještě veseleji. Aleix Vidal se dokázal uvolnit od bránících hráčů a ranou na přední tyč zvýšil na 2:0. O pár minut později mohl Realu vzít naděje na úspěch Darder, ale i když běžel na Courtoise sám, vystřelil pouze mimo bránu. 

Lídr La Ligy poté tlačil a snažil se dohnat, co prospal, jenže dva góly dal pouze z ofsajdu, takže jedinou platnou branku dal Karim Benzema. Nejlepší střelec aktuálního ročníku si parádně navedl míč a poslal ho z hranice vápna přesně k tyči, jenže prohru 1:2 tím neodvrátil.

Související obsah

První bod v sezoně si po sedmi prohrál konečně připsalo i Getafe. Tým zraněného Jakuba Jankta doma vedl nad Realem Sociedad, ale hostující Oyarzabal zařídil konečnou remízu 1:1. Neporazitelnost si udržel Villarreal i proti Betisu. Po jedné výhře a pěti remízách přidala Žlutá ponorka svou druhou výhru v sezoně, což jí stačí pouze na jedenácté místo. Oba góly dala letní posila Arnaut Danjuma.

Nedělní výsledky La Ligy:

Elche - Celta Vigo 1:0 (0:0)

Espanyol - Real Madrid 2:1 (1:0)

Getafe - Real Sociedad 1:1 (1:0)

Villarreal - Betis 2:0 (1:0)

Granada - Sevilla 1:0 (1:0)

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události