Další sporty

Tom Brady se vrátil na stadion, kde hrál dvacet let: Je z toho nový rekord NFL

Tom Brady se vrátil na stadion, kde hrál dvacet let: Je z toho nový rekord NFL

Tom Brady se poprvé vrátil na stadion New England Patriots, kde strávil dvacet let. A hned je z toho nový rekord. Nyní se už quarterback Tampy Bay Buccaners může pyšnit nejvíce odházenými yardy v historii NFL.

Bradymu před utkáním Tampy s Patriots chybělo k překonání milníku 68 yardů. Nakonec hvězdný quarterback zkompletoval 22 ze 43 přihrávek a připsal si na konto 269 yardů. Jeho nový rekord odházených yardů, tedy přihrávek, které byly úspěšně zachyceny, činí 80 560. Před tím statistice kraloval Drew Brees s 80 358 yardy.

Po stanovení nového rekordu nezapomněl zmínit, že vše je zásluha celého týmu: "Trochu umím házet a jsem rád, že mám kolem sebe skvělé chlapy, kteří to chytí. Je to super, ale nic v našem sportu nejde dosáhnout bez skvělých spoluhráčů. A moji spoluhráči skvěle chytají už 22 let."

Související obsah

​Bradyho výkon pomohl Tampě i k těsné výhře 19-17. Brady se na Gillette Stadium představil poprvé od roku 2020, kdy tým New England Patriots opustil po dlouholetém angažmá. Předchozí tým dovedl šestkrát k Super Bowlu a trofej pro nejlepší tým NFL získal i v řadách Tampy.

 Tampa Bay po příchodu Toma Bradyho získala Super Bowl poprvé v historii:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události