Motorsport

Nic neviděl, ale nevzdal to! Lacko si i bez stěrače dojel na ME pro třetí místo

Neuvěřitelný kousek se povedl v závodě mistrovství Evropy tahačů českému truckerovi Adamu Lackovi. V dešti a na mokru mu ve španělské Jaramě upadl z auta stěrač. Nic neviděl, přesto dojel třetí.

“Zase mi upadl stěrač. To je dost na ho**o. Nic nevidím. Tak to jsme v p**i,“ znělo z Lackovi kabiny během deštivého závodu. Jenže to nevzdal, a nakonec dojel třetí.

 Po závodě neskrýval, že toho měl plné zuby: “Hele, na to, že to bylo naslepo. Už nechci, už nechci.“

“Něco jsem doufal, že uvidím. Stejně jsem nic neviděl. Takže jsem to risknul a 12 kol jsem bojoval. A dopadlo to. Třetí místo doma, takže spokojenost,“ radoval se nakonec zkušený jezdec.

Související obsah

​Lacko se tak vrátil do boje o celkové stříbro v šampionátu. Nadšený byl ale i jeho týmový parťák Teo Calvet, čerstvý mistr Francie. Ten vyhrál svůj první závod mistrovství Evropy v životě a jeho otec, bývalý pilot, z toho málem dostal infarkt.

Podrobnosti z Jaramy uvidíte v Racing magazínu na Nova Sport.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Motorsport

Důležité Události

Krátká zpráva

Getafe bez Jankta opět prohrálo, ve španělské lize je na posledním místě

Fotbalisté Getafe prohráli i další zápas ve španělské La Lize a jejich krize se prohlubuje. Tentokrát padli doma se Celtou Vigo 0:3 a v tabulce španělské ligy jsou na posledním místě s pouhými dvěma body. Do utkání stále nemohl nastoupit český záložník Jakub Jankto, jenž léčí zraněnou nohu.