Fotbal

Obrovská ztráta pro Slavii. Bořil musí na operaci. Co Masopust a Ševčík?

Slavia Praha informovala na svém webu o zdravotním stavu hráčů, kteří byli na poslední chvíli vyřazeni z nominace fotbalové reprezentace. Jan Bořil musel na operaci a čeká jej dlouhá rekonvalescence. Masopust má svalový problém v oblasti lýtka a Ševčík zase laboruje s kotníkem.

Všichni tři zmínění hráči nastoupili do nedělního zápasu proti Spartě. Kromě Masopusta, který střídal v 76. minutě, odehráli celé utkání. Po prestižním duelu se ale u nich objevily zdravotní problémy, kvůli kterým musí vynechat nejbližší reprezentační sraz, kdy se český tým utká v kvalifikaci s Walesem a Běloruskem. Na svém webu nyní sešívaní zveřejnili, jaký je aktuální stav hráčů.

"Řešili jsme sportovní tragédii Jana Bořila. Ten bude muset podstoupit vážnou operaci poškozené chrupavky kolenního kloubu a následně ho čeká dlouhá rekonvalescence," stojí v oficiální prohlášení na klubovém webu. Dá se očekávat, že absence zkušeného obránce si vyžádá několik měsíců.

Související obsah

A z jakého důvodu neodcestovali s národním týmem Masopust a Ševčík? "Pro úplnost dodáváme, že Lukáš Masopust má svalový problém v oblasti lýtka a Petr Ševčík má potíže s kotníkem. Jana Bořila čeká operace poškozené chrupavky kolenního kloubu. Všem třem hráčům přejeme co nejrychlejší uzdravení," uzavřela Slavia své prohlášení.

Ke změnám v reprezentační nominaci se vyjádřil i tiskový mluvčí národního týmu Petr Šedivý.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události