Další sporty

Wilder půjde do boje v lehčím obleku, Fury si odepře sex

Wilder půjde do boje v lehčím obleku, Fury si odepře sex
Wilder vs. Fury 2 | Zdroj: Profimedia

Už tuto sobotu dojde na třetí klání dvou megahvězd boxerské těžké váhy. Zatímco Deontay Wilder nastoupí v lehčím kostýmu, aby nešel do ringu unavený, Tyson Fury prozradil větší pikantnost. Cikánský král si až do zápasu odepře veškerou sexuální činnost, aby byl proti soupeři pořádně nažhavený.

Do minulého zápasu nastoupil Wilder v okázalém, ale také velmi těžkém kostýmu. Poté, co jeho trenér vhodil ručník do ringu, si Bronzový bombarďák mimo jiné stěžoval, že kostým byl těžký a příchod v něm ho unavil.

Související obsah

​Nyní už na internet pronikly nákresy jeho nového kostýmu. Podle výrobce by měl být výrazně lehčí, aby nedošlo k žádným dalším dramatům.

https://www.instagram.com/p/CUn_CCYFFK0/

Favoritem ovšem bude vítěz jejich minulého vzájemného střetnutí Tyson Fury, který nezklamal a opět vyrukoval s prohlášením, jenž bychom od jiných sportovců slyšeli jen těžko.

Otec šesti dětí pro Daily Mail prozradil, že až do zápasu zůstanou jeho kalhoty zapnuty. "To znamená žádný sex během tréninkového kempu," uvedl. Sexuální půst by se měl týkat i masturbace. Neporažený šampion těžké váhy chce nashromáždit všechnu energii a pak nechat svou agresi vybuchnout na Wildera.

Související obsah

​Od Furyho je to poněkud překvapivý postup, neboť před druhým kláním s Wilderem říkal, že masturbuje sedmkrát denně, aby v něm proudil testosteron. Vítěznou strategii ovšem nyní opakovat nebude a o víkendu se ukáže, zda to byl správný krok.

Že by Fury svého soupeře podcenil, se ovšem nedá očekávat. "On je stále ten nejnebezpečnější soupeř pro jakoukoliv těžkou váhu. Ten chlap dokáže knokautovat kohokoliv jediným úderem, ve zlomku sekundy," vyzdvihl Fury kvalitu svého soupeře.

Související obsah

​K jejich třetímu duelu dojde v noci ze soboty na neděli v Las Vegas, kde by mělo být přítomno dvacet tisíc fanoušků. První jejich souboj skončil remízou a druhý se dočkal konce vhozením ručníku od Wilderova trenéra, který chtěl zachránit svého svěřence, jenž už se soupeřovým úderům pořádně nebránil. Pro Bronzového bombarďáka to byla jediná prohra v profesionální kariéře.

Takto vypadal duel Fury vs. Wilder 2:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události