Fotbal

Skandál v Premier League! Hráč Brightonu zatčen za sexuální napadení

Skandál v Premier League! Hráč Brightonu zatčen za sexuální napadení
Záložník Brightonu Yves Bissouma Zdroj: Profimedia

Jeden z hráčů Brightonu byl zatčen za sexuální napadení. Z právních důvodů nemůže být dotyčný klubem jmenován, ale tým Premier League potvrdil, že jeden z jejich členů je součástí vyšetřování. Celý incident se stal ve středečních ranních hodinách. Podle webu The Sun se jedná o záložníka Yvese Bissoumu.

Pravděpodobně se jedná o hráče okolo dvaceti let, který měl při činu ještě dvakrát tak starého komplice. Oba muži byli nyní vzati do vazby. Že se jedná o jednoho z hráčů Brightonu, potvrdil i sám klub. "Jsme si vědomi, že jeden z našich hráčů je součástí vyšetřování údajného přestupku. Záležitosti podléhají právnímu procesu a klub nyní nemůže poskytnout žádná další vyjádření."

K události se vyjádřila i policie. "Dva muži byli zatčeni poté, co jedna žena v ranních hodinách oznámila, že byla sexuálně napadena v Brightonu."

Agentura Reuters sice uvedla, že hráč nemůže být z právních důvodů jmenován, ale web The Sun přišel s informací, že se jedná o záložníka Yvese Bissoumu.

Související obsah

"Přibližně čtyřicetiletý a dvacetiletý muž, oba z Brightonu, byli zatčeni pro podezření ze sexuálního napadení a v tuto chvíli zůstávají v policejní vazbě. Oběti se dostává speciální podpory od důstojníků," stojí v policejní zprávě. 

Celá událost se měla odehrát v brightonském baru The Arch asi ve dvě hodiny ráno. "Lidé byli nadšení, že ho vidí v klubu. Byli ještě více v šoku, když později viděli, jak jej odvádí v poutech, uvedl jeden z přítomných."

Velké problémy mají i ve španělské Barceloně, která stále dluží miliardy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události