Fotbal

Hráč Evertonu obviněn ze znásilnění dítěte. Klub ho suspendoval

Hráč Evertonu obviněn ze znásilnění dítěte. Klub ho suspendoval

Zatím blíže nejmenovaná hvězda fotbalového Evertonu byla zatčena za sexuální obtěžování dětí. Jelikož stále probíhá vyšetřování, policie neposkytla bližší informace o identitě zadrženého. Podle islandských médií se jedná o Gylfiho Sigurdssona.

Je tu další skandál z fotbalového prostředí se sexuální tématikou. Jeden z hráčů anglického Evertonu byl klubem dočasně suspendován po dobu vyšetřování trestného činu, ze kterého je obviněn. Obětí jeho sexuálního obtěžování mělo být dítě. 

Ženatý fotbalista byl manchesterskou policií zatčen v pátek a následně byl proveden výslech. Policie mu doma zabavila několik věcí a musel se zodpovídat z velmi vážných útoků. Islandská média píší o tom, že by onen hráč měl být Gylfi Sigurdsson.

Související obsah

Policie ale konkrétně neprozradila, o koho se jedná. "Strážníci zatkli 16. července muže, který je podezřelý ze sexuálního útoku proti dítěti. Nyní je ve vazbě a probíhá další vyšetřování," stojí v oficiálním prohlášení manchesterské policie. 

Tuto informaci potvrdil i tiskový mluvčí Evertonu. "Můžeme potvrdit, že jsme suspendovali hráče prvního týmu. Budeme i nadále spolupracovat s autoritami, ale z pochopitelných důvodů neprozradíme víc," uvedl.

Everton odehrál v loňské sezoně krásný zápas s Tottenhamem, ve kterém padlo devět branek.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.