Tenis

Murray prosí o pomoc. Ukradli mu snubní prsten za bizarních okolností

Murray prosí o pomoc. Ukradli mu snubní prsten za bizarních okolností
Tenista Andy Murray Zdroj: Instagram @andy_murray, profimedia

Trojnásobný grandslamový vítěz Andy Murray řeší vážný osobní problém. V Kalifornii mu byl totiž ukraden svatební prsten, který si zapomněl v botě, jež si nechal přes noc vyvětrat venku pod autem. "Ano, vím, že jsem idiot a byl to hrozný nápad, ale pomozte mi prosím dostat prsten zpátky," vyzývá své fanoušky na instagramu.

Andy Murray se připravuje na turnaj v Indian Wells a po jednom z tréninků mu boty zapáchaly tak, že se rozhodl, že je nechá venku pod autem přes noc vyvětrat. Bohužel v nich zapomněl i snubní prsten. 

Ten si do boty schovává, protože jej nemůže mít na ruce, když je zrovna na kurtu. Tentokrát ale zapomněl, že jej tam nechal, a když se vrátil ráno zpátky k autu, s hrůzou zjistil, že boty i s prstenem jsou pryč. 

"Je tu 38 stupňů, takže mé boty byly velmi zpocené a smrděly, tak jsem se rozhodl po návratu na hotel, že je nechám venku trochu vyvětrat. Bohužel nemám na pokoji balkón a nechtěl jsem je nechat uvnitř, protože by zasmrádly celou místnost," vysvětlil Murray, proč se nakonec rozhodl nechat boty pod autem. 

"Když jsem se ale ráno vrátil k autu, moje turnajové boty byly pryč, tak jsem musel jít do obchodu, abych si koupil nové. Nebylo to ideální, ale žádný konec světa," říká Murray.

"Během přípravy na trénink se mě můj fyzioterapeut zeptal: Kde máš snubní prsten? A v tom mi to došlo. Prsten si nechávám v botě, protože jej nemůžu mít na ruce, když hraju. Takže byl ukraden i s mými botami. Máme teď kvůli tomu s manželkou tichou domácnost, takže jej chci zkusit najít," popisuje trojnásobný grandslamový vítěz.

Související obsah

"Ano, vím, jsem idiot. Byl to příšerný nápad, ale potřebuji nějakou pomoc. Jakou bych měl vypsat odměnu, aby se mi prsten vrátil zpátky?" ptá se svých fanoušků.

Murrayho čeká v pátek první kolo na turnaji v Indian Wells. Jeho soupeřem bude Francouz Mannarino.

Andy Murray v minulosti zaujal také tím, že si přímo na kurtu stříhal vlasy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události

Krátká zpráva

Páteční výsledky Tipsport Extraligy:

Třinec - Pardubice 2:3 po prodloužení Zlín - Sparta Praha 1:4 Mountfield Hradec Králové - Vítkovice 4:2 Olomouc Litvínov 1:0