Fanoušek vystartoval na Chabiba, klidný bojovník se ani nehnul

Fanoušek vystartoval na Chabiba, klidný bojovník se ani nehnul
Chabib Nurmagomedov Zdroj: Profimedia

Chabib Nurmagomedov si po ukončení kariéry bojovníka užívá slávy a také rozdává své zkušenosti po celém světě. Nedávno se zúčastnil charitativního večera, kde za ním na pódium vystartoval jeden z fanoušků. Neporažený bojovník ale zůstal ledově klidný a bez nejmenšího pohnutí nechal zaúřadovat ochranku.

Chabib Nurmagomedov je mnohými fanoušky považován za nejlepšího MMA bojovníka všech dob. Kariéru ukončil s bilancí 29 výher bez porážky a nyní se věnuje už jen trénování, ve kterém je rovněž úspěšný. Kromě toho si užívá slávu a po světě předává své zkušenosti.

O víkendu se dagestánský bojovník zúčastnil akce charitativní organizace Spreading kindness together, a když už se začal loučit, na pódium vystartoval jeden z fanoušků. Pravděpodobně se chtěl jen vyfotit se svým vzorem, možná ho obejmout, ale zpočátku se nedalo ani vyloučit, že jde hvězdu UFC napadnout.

Přestože se fanoušek dostal na vzdálenost přibližně jednoho metru, s Chabibem to nijak nepohnulo. Bez sebemenšího zaleknutí se na muže klidně podíval a řekl: "Ne, ne, ne, brácho. Nedělej to!" A nechal ochranku udělat její práci.​

Související obsah

​Tento incident donutil "Orla" vzít si ještě jednou slovo. "Lidi, přišel jsem sem z jiné části světa, abych vás viděl, takže si myslím, že si zasloužím nějaký respekt," promluvil přítomným do duše a na závěr přidal poselství: "Starejte se o své děti, oni jsou naše budoucnost."

Usman Nurmagomedov září v Bellatoru pod vedením svého bratrance Chabiba:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události

Krátká zpráva

Odpolední výsledky 2. kola mistrovství Evropy v šipkách:

Borland - Cullen 5:10, Dolan - Cross 4:10, de Sousa - Humphries 10:8, Searle - Noppert 4:10