Tenis

Svůdník Zverev má další zářez. Randí s bývalkou brankáře Kariuse

Svůdník Zverev má další zářez. Randí s bývalkou brankáře Kariuse
Zdroj: profimedia.cz / instagram @sophiathomalla / koláž TN.cz

Tenista Alexander Zverev zase plní bulvární plátky v německém tisku. Na povrch se totiž dostala zpráva, že 24letý hráč randí s německou celebritou Sophií Thomallovou, jež se nedávno rozešla s gólmanem Lorisem Kariusem. S informací přišel deník Bild.

Světová čtyřka se aktuálně připravuje na turnaj v Indian Wells, v Německu se však řeší jeho nový románek s herečkou a moderátorkou Sophií Thomalovou, kterou na instagramu sleduje 1,3 milionu lidí.

To vše navíc ve světle okolností, kdy tenisová organizace ATP zahájila vyšetřování ohledně jeho obvinění z domácího násilí, kterého se měl tenista dopustit na bývalé přítelkyni Olze Šarypovové.

Do toho se Alexander Zverev ještě podílí na výchově holčičky, kterou má s další expartnerkou Brendou Pateaovou.

Související obsah

I tak si ale 24letý hráč našel čas a podle deníku Bild nově randí s již zmíněnou Sophií Thomallovou. O osm let starší německá televizní hvězda má za sebou divoký rozchod. Ještě nedávno totiž tvořila pár s německým fotbalovým brankářem Lorisem Kariusem.

Související obsah

Do médií ale tehdy unikly fotografie, kde si gólman, jenž svými chybami potopil Liverpool ve finále Ligy mistrů, užívá dovolenou s jinou dívkou. "Fotografie jsem viděla. Zbývá říci jen jedno: Už nejsme pár," odpověděla Thomallová pro Daily Mail na konci června letošního roku. Nyní se však 32letá herečka může těšit, že našla novou lásku.

Sám Zverev by si však rád nejdříve očistil svou dost pošramocenou pověst. Co se týče sportovní kariéry, tak má před sebou vítěz Turnaje mistrů a čerstvý olympijský šampion ještě jednu metu, touží vyhrát také tenisový grandslam.

Tenista Alexander Zverev naposledy vyhrál turnaj v Cincinnati:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události