Fotbal

Komplikace Angličanů před kvalifikací. Stadion soupeře vzplál v přímém přenosu

Komplikace Angličanů před kvalifikací. Stadion soupeře vzplál v přímém přenosu
Požár na stadionu v Andoře Zdroj: Profimedia

To se jen tak nevidí. Stadion v Andoře, kde má zítra hrát kvalifikační duel o mistrovství světa Anglie, vzplál v přímém přenosu.

Požár na Estadi Naciona vypukl po tréninku Anglie. Plameny byly k vidění mezi střídačkami, kde chytlo komentátorské stanoviště, kde je i místo pro hlavní kameru a také místo pro VAR. Vše bylo k vidění v přímém přenosu, kde se chystal ke vstupu Rob Dorsett z televize Sky Sports.

Požár se nevyhnul ani domům, které jsou v těsné blízkosti stadionu. Ihned byli na místě hasiči a společně se zaměstnanci areálu plameny uhasili. A podle dostupných zpráv není sobotní duel ohrožen.

Související obsah

"Nemyslím si, že by se to dotklo hrací plochy, ale policie a hasiči vypadají znepokojeně," řekl John Cross z The Mirror. I když hrací plocha je zřejmě trošku zasažená, nejde o závažné narušení umělého trávníku.

Zápas, který má odstartovat v sobotu ve 20:45, se má navíc zapsat do dějin. Poprvé v historii ho má odpískat kompletní ženské složení. 

V Andoře zřejmě nový stadion nevyroste, ale v Hradci Králové ano. Tam už šla dolů dokonce ikonická lízátka:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Krejčí pomohl gólem k výhře v Olomouci, Energie zdolala Kometu

Hokejista David Krejčí dokázal gólem do prázdné brány definitivně rozhodnout o výhře jeho Olomouci proti Mladé Boleslavi 2:0. V rámci předehrávky 16. kola Tipsport extraligy se pak z výhry radují také v Karlových Varech, domácí Energie totiž porazila Kometu Brno 5:3.