Další sporty

Wilder po prohře odmítl projevit respekt. Je to idiot, řekl šampion Fury

Wilder po prohře odmítl projevit respekt. Je to idiot, řekl šampion Fury
Zdroj: Profimedia.cz

Velké boxerské utkání, které zakončilo trilogii mezi Tysonem Furym a Deontayem Wilderem, skončilo ve prospěch britského sportovce, který je tak stále neporažen. Po utkání se mu ale vůbec nelíbilo chování Američana, který neprojevil respekt.

Pojďme si připomenout historii mezi oběma boxery. Šlo o třetí duel, ten první skončil remízou, která je často považována jako bizarní a sporná. Odveta před více jak rokem skončila knokautem ve prospěch Tysona Furyho. Stejně skončil i zápas v Las Vegas, který uzavřel vzájemnou trilogii. 

Třiatřicetiletý Tyson Fury knokautoval Deontaye Wildera v předposledním kole a připsal si jednatřicáté vítězství v kariéře a nadále je bez prohry. Wilder prohrál podruhé ve své kariéře. Po utkání ale neprojevil to, co je v bojových sportech naprosto normální a džentlmenské. 

Související obsah

"Po zápase jsem k němu přišel a on mi řekl: ‘Nechci ukazovat žádné sportovní gesto ani projevit respekt,‘" řekl po zápase pro redaktory BT Sport šampion Tyson Fury. "Řekl jsem: ‘Žádný problém.‘ Byl jsem hodně překvapen. Je to idiot," dodal boxer původem z Velké Británie. 

Fury si brousil zuby na Joshuu, kterému se v minulosti povedlo porazit například i Vladimira Klička:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události