Další sporty

Králem boxu zůstává Tyson Fury! Trilogii s Wilderem zakončil knokautem

Králem boxu zůstává Tyson Fury! Trilogii s Wilderem zakončil knokautem
Tyson Fury poslal k zemi Deontaye Wildera | Zdroj: Profimedia.cz

V neděli ráno kolem šesté hodiny středoevropského času se v T-Mobile Aréně zakončila boxerská trilogie mezi Tysonem Furym a Deontayem Wilderem. Britský neporažený zápasník potvrdil předpoklady a Wildera porazil i podruhé za sebou.

Boxerský zápas roku vidělo Las Vegas, kde se utkali Fury s Wilderem. Zaplněná aréna přivítala oba borce kolem šesté hodiny ranní středoevropského času. Favorit zápasu z Velké Británie si došel do ringu v rytířské zbroji za hudby od rockové skupiny AC/DC.

Wilder se dostal po smršti ran na zem již ve třetím kole, ale první větší kritickou situaci zvládl ustát. V následujícím kole padl k zemi i Fury, ale i on se zvedl a pokračoval v zápase. V tu dobu rozdal o sedmnáct ran více než domácí vyzyvatel. 

Související obsah

V osmém kole to bylo již o čtyřicet úderů více, na konci utkání jich měl Fury dokonce dvojnásobně více. Cikánský král utkání ukončil na startu předposledního jedenáctého kola, kdy podruhé v řadě Wildera knokautoval. Britský boxer tak obhájil titul a je stále neporažený. 

Pro třiatřicetiletého rodáka z Wythenshawe šlo o jednatřicáté vítězství ve své profesionální boxerské kariéře a dvaadvacátý knokaut. Trilogie je u konce, a Fury tak potvrdil svou dominanci. Jako další by měl být Joshua, ale ten nedávno překvapivě padl s Ukrajincem Usykem. 


Takto vypadal druhý zápas mezi Wilderem a Furym:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události