Další sporty

Blíží se boxerská odveta. Joshua se podle promotéra utká s Usykem na jaře

Bývalý držitel několika boxerských titulů Anthony Joshua domlouvá přes promotéra odvetu s ukrajinským zápasníkem Oleksandrem Usykem, který jej na konci září obral o čtyři tituly. Boxovat by se mělo v březnu roku 2022.

Výhra ukrajinského boxera byla pro širokou veřejnost velice překvapivá, ale také dosti zasloužená. Zápas došel až do posledního kola, ale na body zvítězil Usyk. "Moc to pro mě znamená. Zápas se udával směrem, který jsem očekával," řekl po výhře čtyřiatřicetiletý Usyk.

Promotér Eddie Hearn potvrdil, že Joshua trénuje na odvetu, která se má podle jeho slov odehrát v březnu roku 2022. V případě výhry Brita se předpokládá, že by došlo i na zápas číslo tři. Pokud ne, mohl by Usyk vyzvat neporaženého Tysona Furyho. Ten vyhrál svůj poslední zápas 10. října proti Wilderovi. 

Související obsah

"Joshua trénuje a oficiálně jsme začali řešit odvetu s Oleksandrem Usykem, které se dočkáme začátkem příštího jara," pronesl promotér Hearn pro web DAZN. Joshua v zářijovém zápase přišel o pásy organizací IBF, WBA a WBO. "Sledoval jsem zápas, analyzoval jsem své přípravy a identifikoval chyby. Poučil jsem se," pronesl Joshua.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události