Fotbal

Tajnůstkář Schick opět skóroval! S manželkou přivedli na svět druhé dítě

Tajnůstkář Schick opět skóroval! S manželkou přivedli na svět druhé dítě
Patrik Schick s manželkou Hankou Zdroj: instagram @schickhana

Rodina fotbalisty Patrika Schicka se opět rozrostla. Ve středu se jemu a manželce Hance narodil syn. Prvorozená dcera Victoria, která přišla na svět loni v říjnu, se tak dočkala bratříčka. Před reprezentačním zápasem s Běloruskem je to pro útočníka Leverkusenu cenná psychická vzpruha. Věnuje svému synovi gól?

Patriku Schickovi se poslední dobou daří po všech stránkách. Loni se oženil se svojí partnerkou Hankou a v říjnu přivítali na světě dceru Victorii. Letos v létě se pak Schick stal společně s Cristianem Ronaldem nejlepším střelcem evropského šampionátu a v aktuální sezoně nastřílel už šest gólů v Bundeslize, v čemž jsou lepší jen hvězdní kanonýři Robert Lewandowski a Erling Haaland.

Aby té radosti nebylo málo, narodil se mu ve středu syn Nico, což svým fanouškům hrdě oznámil v neděli na Instagramu. "Ve středu jsem se stal podruhé tátou, vítej, Nico," napsal úspěšný útočník. 

Související obsah

S novým přírůstkem do rodiny se pochlubila i jeho manželka Hanka. "Naše tajemství, náš Nico," svěřila se na Instagramu a připojila i datum narození 6.10.2021.

Patrik Schick mohl narození svého dítěte gólově oslavit už v utkání proti Walesu, ale ačkoliv se hodně snažil, žádné jeho zakončení v síti neskončilo. Využije další možnost v pondělí večer proti Bělorusku?

Patrik Schick pomohl dvěma góly k výhře nad Bielefeldem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Odpolední výsledky 2. kola mistrovství Evropy v šipkách:

Borland - Cullen 5:10, Dolan - Cross 4:10, de Sousa - Humphries 10:8, Searle - Noppert 4:10