Lvíčata si poradila i s Kosovem, v kvalifikaci zatím nedostala gól

Zdroj: profimedia.cz

Česká jednadvacítka je zatím v kvalifikaci o mistrovství Evropy stoprocentní. V úterním domácím zápase, který se hrál v Českých Budějovicích, si Lvíčata s přehledem poradila s Kosovem a po výhře 3:0 vede skupinu G.

Českou fotbalovou reprezentaci do 21 let vedli zejména hráči Sparty. První gól proti Kosovu vstřelil 19letý sparťanský útočník Václav Sejk. Před koncem poločasu pak přidal druhý zásah tentokrát obránce z Letné Adam Gabriel.

Třetí gól pak Lvíčata vstřelila ve druhém poločase, prosadil se střídající Fila z Mladé Boleslavi.