MMA

Jon Jones inkasoval tvrdou ránu. Trenér vyhodil UFC hříšníka z tělocvičny

Jon Jones inkasoval tvrdou ránu. Trenér vyhodil UFC hříšníka z tělocvičny
Zdroj: profimedia.cz

Bývalého UFC šampiona Jona Jonese postupně dohání následky jeho činů. Po posledním přešlapu, kdy byl v intoxikovaném stavu zadržen policií kvůli podezření z fyzického napadení své snoubenky, ho jeho dlouholetý trenér vyhodil ze slavného gymu Jackson Wink.

Jon Jones a Mike Winkeljohn měli tento týden nepříjemný rozhovor. “V tuto chvíli je vyloučen, nemůže přijít do gymu a trénovat. Cítím, že jsem to tak musel udělat, protože kdybychom to ignorovali a čekali nějaký výsledek, byli bychom šílenci“ přiznal jeden ze zakladatelů ikonického gymu pro The MMA Hour. Svému svěřenci se snaží udělit lekci, která by ho mohla vrátit zpět do role jednoho z nejlepších bojovníků světa.

Jackson Wink MMA Academy ve městě Albuquerque v Novém Mexiku patří k nejlepším gymům na světě. Jon Jones je bezpochyby největší hvězda, která na tamních žíněnkách trénovala. Tomu je nyní konec, respektive alespoň na nějakou dobu. Kouč svému svěřenci nabídl pomocnou ruku a vyzval ho, že pokud zvládne překonat své problémy s alkoholem, může se do Mekky smíšených bojových umění vrátit. Už krátce po incidentu se Jones několikrát vyjádřil, že alkohol je minulostí a v ní také zůstane. Bohužel to není poprvé, co se Jones s podobnými problémy potýká.

Související obsah

Jones se k vyhazovu i k samotnému zatčení vyjádřil také v sérii příspěvků na sociálních sítích.  “Měl jsem srdcervoucí konverzaci se svým dlouholetým trenérem. Opravdu to bolí, ztratit někoho, koho tak moc respektuji,“ stálo v později smazaném tweetu.

Jones byl zadržen krátce poté, co byl na slavnostním ceremoniálu uveden do UFC síně slávy. Policie jej našla před luxusním hotelem v Las Vegas, uvnitř hotelu nalezli jeho snoubenku, která měla lehké poranění v oblasti obličeje. Že by ji Jones udeřil odmítá. “Nikdy jsem svou snoubenkou neuhodil. Naše dcery se během hádky probudily a nic takového neviděly či neslyšely,“ napsal Jones.

Jones byl léta UFC šampionem polotěžké váhy, a v konkurenční organizaci Bellator právě probíhá titulová pyramida, kde obhajuje titul Vadim Nemkov:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události