Další sporty

Hvězda NFL se toho nebojí! Můžu hrát až do padesáti, říká

Quarterback Tom Brady
Quarterback Tom Brady Zdroj: Profimedia

Nemám problém hrát až do padesáti! A možná i déle. Nejznámější hráč amerického fotbalu Tom Brady se nechal slyšet, že by mohl nastupovat v NFL ještě hodně dlouho. Fyzicky se cítí skvěle a věří, že pokud by chtěl, bude se jeho jméno objevovat mezi profesionály klidně dalších deset let.

Momentálně mu je čtyřiačtyřicet. Na profesionálního sportovce úctyhodný věk. Přesto si Tom Brady myslí, že v NFL by mohl působit ještě dalších jedenáct let. Z pohledu fyzické kondice totiž nevidí žádný problém.

"Opravdu si myslím, že můžu hrát, jak dlouho budu chtít. Mohl bych hrát klidně do padesáti nebo pětapadesáti, kdybych chtěl. Z pohledu mé fyzické kondice by to nebyl problém. Ale chybí mi život s mou rodinou," uvedl quarterback týmu Tampa Bay Buccaneers.

Související obsah

O tom, že se jeho konec rozhodně neblíží, svědčí i Bradyho čísla z letošního roku, která jsou vynikající. Svému týmu prozatím pomohl k pěti výhrám, jež Tampa vyválčila v dosavadních šesti utkáních, a hodlá přispět i k obhajobě titulu. To by se povedlo poprvé od roku 2004, kdy právě Brady bral opakovaně titul s celkem New England Patriots. Celkově Brady získal už sedm prstenů pro vítěze Super Bowlu, což je rekord NFL.

Poslední Super Bowl ovládla právě Tampa Bay pod vedením Toma Bradyho:

TN.cz Martina Kramerová
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události