MMA

Veterán UFC složil šampiona Badera, o titul v Bellatoru se utká s Nemkovem

Překvapením skončil galavečer Bellator 268. Už v semifinále totiž vypadl aktuální šampion těžké váhy Ryan Bader. 38letý zkušený Američan nestačil na neméně zkušeného Coreyho Andersona, jenž ho po necelé minutě složil na zem a sudí zápas předčasně ukončil. Ve finále pavouku polotěžké váhy se Anderson střetne s aktuálním šampionem Vadimem Nemkovem.

Jen 51 vteřin stačilo veteránovi UFC Coreymu Andersonovi, aby složil ikonu Bellatoru, Američana Ryana Badera. 32letý MMA zápasník předvedl parádní pravačku, po které Bader spadl na zem a po následné spršce dalších zásahů musel rozhodčí utkání ukončit.

Corey Anderson si tak připisuje třetí technické KO v řadě a třetí výhru od jeho porážky s Janem Blachowiczem a koncem v UFC. Naopak Bader toužil, jako aktuální šampion Bellatoru v těžké váze, získat také titul v polotěžké váze, o který ho vloni připravil Nemkov. Nicméné místo odvety s ruským fighterem, končí 38letý Američan už v semifinále.

Naopak Vadim Nemkov míří za obhajobou, v nedělním semifinále na Bellatoru 268 mu jeho soupeř Julius Anglickas, který do duelu naskočil jako náhradník, zápas nakonec odklepal, když mu ruský zápasník začal páčit loket. Nicméně Litevec vydržel se šampionem Nemkovem v kleci čtyři kola a předvedl rozhodně sympatický výkon.

Související obsah

Do finále Bellatoru o pás polotěžké váhy a odměnu 1 milion dolarů (21 milionů korun) tak postoupil Corey Anderson, jenž zkusí zastavit šampiona Vadima Nemkova.

Podívejte se na submisi v podání šampiona Vadima Nemkova:

V dalších zápasech zvítězil také kudrnatý Švéd Karl Albrektsson, jenž na body udolal Jagšimuradova. Výhru pak také slaví havajská kráska Sumiko Inabaová, která porazila Kanaďanku Fieldovou přes submisi.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události