Slovák Klein v UFC opět prohrál, americký soupeř ho uškrtil

Slovák Klein v UFC opět prohrál, americký soupeř ho uškrtil
Zdroj: profimedia.cz

Druhou porážku v řadě má za sebou slovenský zápasník Ľudovit Klein. 26letý fighter tentokrát nestačil na UFC Fight Night 195 na Natea Landwehra. Američan zvítězil díky submisi ve třetím kole.

Klein vstoupil do UFC jako uragán, když v září 2020 dokázal hned v prvním zápase zasadit tvrdé KO Shane Youngovi, nyní však musel rodák z Nových Zámků skousnout dvě porážky v řadě.


Letos v květnu prohrál Ľudovit Klein na body s Michaelem Trizanem, nyní zástupce pérové váhy zastavil Nate Landwehr. 33letý Američan s přezdívkou "Vlak" dokázal v zápase nasadit škrcení, ze kterého se slovenský fighter sice v prvním případě (během konce druhého kola) ještě dokázal vymotat, v druhém případě (ve třetím kole) už ale musel zápas odklepat.

Související obsah


První Slovák v UFC si tak připisuje druhou porážku v UFC. Trenéra Attilu Végha tak může alespoň těšit fakt, že se do nejprestižnější MMA organizace světa dostal druhý slovenský zástupce Martin Buday, jenž v týdnu zvítězil na Dana White's Contender Series a od šéfa UFC si vysloužil smlouvu.

Na Bellatoru 268 se zaskvěl veterán UFC Corey Anderson, podívejte se na jeho technické KO:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

České házenkářky se o překvapení nepostaraly. Na úvod MS nestačily na Němky

Česká házenkářská reprezentace odstartovala mistrovství světa prohrou s favorizovaným Německem v poměru 21:31. Nejlepší českou střelkyní byla Dominika Zachová, která se trefila čtyřikrát. V dalším utkání hrají svěřenkyně Jana Bašného s Maďarskem.