Hokej

Brankář Blues si po prvním zápase řekl o cenu, předvedl skvělý zákrok lapačkou

Hokejisté St. Louis vstoupili do nové sezony NHL výhrou 5:3 nad Coloradem a velký podíl na tom měl i brankář Blues Jordan Binnington, jenž z 28 úspěšných zákroků předvedl i jeden výjimečný. Ve třetí třetině parádním způsobem vychytal útočníka Rantanena.

Pouze jeden zápas stačil Jordanu Binningtonu k tomu, aby jeho zákrok aspiroval na brankářský zásah sezony. Brankář St. Louis dokázal fantastickým způsobem vymazat finského forvarda Mikka Rantanena, jenž musel asi nevěřícně kroutit hlavou.


Blues díky němu drželi dlouho vedení 3:1, které ještě navýšil ve třetí třetině Perron. Colorado pak sice zápas zdramatizovalo díky dvěma rychlým gólům, jenže poslední slovo opět patřilo St. Louis. Střelou do prázdné brány upravil skóre na konečných 5:3 Ryan O'Reilly.

Související obsah

Jordan Binnington si pak za svůj fenomenální zákrok lapačkou a dalších 29 úspěšných zásahů vysloužil ocenění druhého muže zápasu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

České házenkářky se o překvapení nepostaraly. Na úvod MS nestačily na Němky

Česká házenkářská reprezentace odstartovala mistrovství světa prohrou s favorizovaným Německem v poměru 21:31. Nejlepší českou střelkyní byla Dominika Zachová, která se trefila čtyřikrát. V dalším utkání hrají svěřenkyně Jana Bašného s Maďarskem.