Fotbal

Chaos v Trnavě! Chuligáni se poprali přímo na hřišti, utkání se nedohrálo

Obávané derby mezi Trnavou a Slovanem Bratislavou se nedohrálo. Chuligáni vběhli po pár minutách na hřiště a začala šarvátka. Oba tábory fanoušků po sobě házely rachejtle a došlo také ke rvačce. Zápas prvního s druhým bylo odloženo.

Čekalo se velké utkání mezi prvním a druhým celkem aktuální tabulky Fortuna ligy. Do Trnavy přijela Bratislava i s početnou skupinkou fanoušků. A oba tábory utkání velice brzy přerušily. V patnácté minutě se u kotle Slovanu začala šířit pyrotechnika a pár fanoušků bylo na hřišti. 

Domácí příznivci nezaháleli a přes celé hřiště běželi k sektoru fanoušků, kde po sobě házeli pyrotechniku a následně se také poprali. Po pár minutách to v City Aréně vypadalo jako na bojišti. Podle informací slovenské televize Markíza slavila domácí fanouškovská skupina Southside Trnava na utkání dvacetileté výročí. 

Související obsah

Hráči byli odesláni do kabin a počkali na pokyn sudího, který po několika minutách utkání ukončil. Fotbalisté Trnavy pak poděkovali fanouškům a zmizeli v útrobách stadionu. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události