McGregorovy prázdniny v Římě: Potkal se s Mourinhem, pak zmlátil dýdžeje

McGregorovy prázdniny v Římě: Potkal se s Mourinhem, pak zmlátil dýdžeje
Divoké McGregorovy prázdniny v Říme: Potkal se s Mourinhem, pak zmlátil dýdžeje Zdroj: profimedia, instagram @josemourinho, instagram @frafacchinetti

Známý UFC bojovník Conor McGregor vyrazil na dovolenou do italské metropole a užívá si ji po svém. Nejdříve se u sklenky dobrého alkoholu sešel s portugalským fotbalovým trenérem Josém Mourinhem a následně způsobil další skandál. Měl totiž zmlátit populárního italského dýdžeje Francesca Facchinettiho, který jej za to žaluje.

McGregor se po zranění levé nohy vrací do původní formy a už se naplno věnuje tréninku. Od aktivního sportování si dal ale na pár dnů pauzu, když vyrazil na dovolenou do Říma se svojí snoubenkou, kde by měli být až do 26.října. Nejdříve si prázdniny zpestřil setkáním se slavným portugalským trenérem Josém Mourinhem, který aktuálně trénuje místní AS. 

"Ano, je to on. Ano, ten slavný @thenotoriousmma je v Římě a ano, byla velká pocta se s ním setkat a sdílet s ním nějaké příběhy. Věnoval jsem mu také ten nejkrásnější dres ve městě. Je to zázrak, ale je nemožné mu říci ne. Musel jsem zkusit @properwhiskey. LEGENDA," napsal populární fotbalový kouč a dvojnásobný vítěz Ligy mistrů José Mourinho. 

Tak příjemnou zkušenost už ale s McGregorem neměl italský dýdžej Francesco Facchinetti, kterého irský bojovník měl podle portálu Il Massaggero zmlátit v jednom z římských barů. Hudebník o tom pak promluvil i ve svém příběhu na instagramu.

"McGregor mi roztrhl ret a zlomil nos. Nejhorší na tom je, že jsem byl jeho fanouškem a zápasníci se takto nemůžou chovat. Vědí, že mají místo rukou zbraně. Byl pro nás hrdinou, přitom je to jen šikanátor nejhoršího kalibru," uvedl dýdžej ve své zpovědi. 

Související obsah

​​Byla to původně poklidná párty. Facchinetti a McGregor vzali s sebou své drahé polovičky a užívali si večer ve čtyřech. Irský bojovník poté navrhl, aby se přesunuli do jiného baru, s čímž všichni souhlasili. Následně ale nastal nepochopitelný zkrat, kdy McGregor údajně bezdůvodně dýdžeje fyzicky napadl před mnoha svědky.

"Zničehonic Francesca praštil. Pozval nás na jinou akci, a když Francesco řekl: ‘OK, pojďme‘, tak ho praštil," popsala celou situaci Francescova manželka Wilma. "Naštěstí byli blízko u sebe, takže se nemohl pořádně napřáhnout. Francesco odletěl na stůl a pak spadl na zem. Byla jsem paralyzovaná. Poté jsem viděla, jak jej kamarádi drží u zdi, protože chtěl Francesca dál mlátit," pokračovala se sdílením, co se ten večer stalo. 

Na dovolené v Římě by měl McGregor být se svojí snoubenkou až do 26. října. Kromě výše zmíněných událostí zde stihli také pokřtít svého syna, a to přímo ve Vatikánu.

Během sportovní pauzy si McGregor vyzkoušel také roli nadhazovače, což se mu ale příliš nepovedlo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

České házenkářky se o překvapení nepostaraly. Na úvod MS nestačily na Němky

Česká házenkářská reprezentace odstartovala mistrovství světa prohrou s favorizovaným Německem v poměru 21:31. Nejlepší českou střelkyní byla Dominika Zachová, která se trefila čtyřikrát. V dalším utkání hrají svěřenkyně Jana Bašného s Maďarskem.