MMA

Conor McGregor: Propálil prodeje z posledního zápasu, pak chytil žraloka

Conor McGregor po zápase s Chabibem
Conor McGregor po zápase s Chabibem |

I přes absenci vítězství je Conor McGregor pro UFC stále zlatý důl. Svědčí o tom počet prodaných přenosů galavečeru UFC 257, kde irský ranař podruhé podlehl Dustinu Poirierovi a zlomil si nohu. Sám zveřejnil oficiální čísla.

McGregor znovu vzal sociální sítě útokem. Prvně na twitteru odhalil oficiální zápis ze svého posledního zápasu. Přenos si zakoupilo 1 504 737 platících diváků, což je jen kousek pod dříve zmiňovanou hranicí 1,6 milionu. 

Počet PPV má dopad na McGregorovu výplatu. Jako největší hvězda večera dostal z vybrané částky svůj podíl, přesnou sumu však UFC nezveřejnilo. PPV se pohybovalo kolem 70 dolarů, tedy 1 527 korun. Při této ceně organizace inkasovala 2,29 miliardy korun.

 

S 1,5 milionem prodaných PPV je UFC 257 na čtvrté pozici v top pětce nejprodávanějších galavečerů v historii organizace. První je UFC 229, kdy se McGregor utkal s Chabibem Nurmagomedovem o pás lehké váhy.

Související obsah

​A to není vše. Po zveřejnění oficiálních čísel se McGregor pochlubil novým úlovkem. Pobyt na Floridě si zpříjemnil rybolovem a z moře vytáhl malého žraloka. Nutno říci, že po krátkém pózování vrátil parybu zpět do vln. Bývalý šampion nyní rehabilituje zraněnou nohu a připravuje se na návrat do klece, kdy a s kým to bude, však zatím není známo.

McGregor se pochlubil svým úlovkem
Zdroj: Instagram / Conor McGregor

​Nedávno se McGregor "proslavil" nevydařeným nadhozem. Podívejte se, jakou má mušku:

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události