Hokej

Direkt jako od McGregora! Hráč NHL zaujal během bitky chvatem z MMA

Úterní program NHL nabídl hned několik zápasů, povedených akcí, spousty gólů, ale i jeden netradiční kousek během šarvátky. Marcus Foligno z Minnesoty se pustil do obránce Dillona, kterého překvapil jedním úderem ze vzduchu.

Situace se přihodila v utkání Minnesoty Wild, která na svém ledě přivítala kanadský Winnipeg. Za stavu 2:2 zahodili rukavice útočník Wild Marcus Foligno a hostující obránce Brenden Dillon. A hned začátek šarvátky byl hodně zajímavý, Marcus Foligno totiž vyskočil a protihráče trefil do oblasti krku. 

Šarvátka nicméně pokračovala a oba hráči rozdali několik úderů a po pár sekundách byl souboj ukončen rozhodčím. Chvat, kterému se ve světě bojových umění přezdívá Superman punch, baví ovšem fanoušky po celém světě. 

Související obsah

​Wild nakonec po obrovském boji udolali Winnipeg a připsali si již třetí výhru v řadě a aktuálně jsou na prvním místě Západní konference před kanadským Edmontonem. Sám Foligno se poté prosadil a pomohl ke srovnání stavu utkání. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

České házenkářky se o překvapení nepostaraly. Na úvod MS nestačily na Němky

Česká házenkářská reprezentace odstartovala mistrovství světa prohrou s favorizovaným Německem v poměru 21:31. Nejlepší českou střelkyní byla Dominika Zachová, která se trefila čtyřikrát. V dalším utkání hrají svěřenkyně Jana Bašného s Maďarskem.