Fotbal

Na mě mu chybí ještě spoustu stehů, vtipkoval kouč Moyes na adresu Součka

Trenér West Hamu David Moyes promluvil v předvečer zápasu Evropské ligy proti Genku o zdravotním stavu Tomáše Součka, který nedohrál nedělní zápas v Premier League. Podle vyjádření kouče by ale měl být český záložník v pořádku, a Moyes dokonce vtipkoval na jeho adresu.

"Řekl jsem i Tomášovi, ať se podívá na moje obočí. To také utržilo v mé kariéře stopera hodně šrámů. Než se dostane na moji úroveň, čeká ho ještě hodně dalších stehů," zavtipkoval trenér West Hamu David Moyes, jenž hrával i v Celticu.

Následně ale skotský kouč prohlásil, že je Tomáš Souček v pořádku a připraven na čtvrteční klání Evropské ligy proti Genku. "Byl trochu pomlácený. Měl stehy na rtu, tváři a nosu, ale je v pořádku," přidal Moyes ke zdravotnímu stavu českého záložníka, jenž se zranil v nedělním zápase proti Evertonu, když ho Salomón Rondón trefil kopačkou do obličeje, Souček musel na šití a utkání nedohrál.

Související obsah

„Nemyslím si, že by jeho zranění mělo být důvodem, proč nehrát. Je to jen naše rozhodnutí, zdali se ho rozhodneme pošetřit, nebo ne. Tomáš ale chce hrát," dodal kouč Kladivářů, jenž také prohlásil, že si Souček ještě nechal svůj přešitý ret upravit u plastického chirurga.

Související obsah

West Ham zatím vede skupinu H Evropské ligy, když porazil Rapid Vídeň i Dinamo Záhřeb, nyní ho čeká třetí střetnutí v evropských pohárech. Do zápasu pak pravděpodobně nezasáhne nemocný Alex Král a otazník visí také nad Vladimírem Coufalem, jenž má mít poraněné tříslo.

Tomáš Souček získal podruhé v řadě Zlatý míč pro nejlepšího hráče v ČR:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události