Fotbal

Ronaldo na roztrhání! Fanoušek z něj po honičce málem serval dres

To se jen tak nevidí. Že fanoušek vběhne na hřiště, se občas stane. Ale že si dovolí na hvězdného Ronalda? Nepředstavitelné. Po zápase Ligy mistrů mezi Manchesterem United a Atalantou k tomu ale opravdu došlo. Ve chvíli, kdy CR7 oslavoval triumf, k němu přiběhl neznámý muž a zatáhl ho za dres. Následně ho pořadatelé zpacifikovali a fotbalová superstar jen nevěřícně zírala. Incident ale vzala s úsměvem.

Manchester předvedl proti Atalantě parádní obrat a v dalším utkání Ligy mistrů urval vítězství. Na tříbodovém zisku měl nemalý podíl i Cristiano Ronaldo, který svým gólem z 81. minuty definitivně rozhodl o výsledku.

Po samotném zápase se však na Old Trafford stalo něco, co nikdo nečekal. Jeden z fanoušků vběhl na hřiště a vyrazil směrem ke slavícímu Ronaldovi. Ten před kamerami předvedl vítězné gesto se zaťatou pěstí a vůbec nevěděl, co se děje za jeho zády.

Pro více informací sledujte Nova Sport i na instagramu.

Tam totiž probíhala honička mezi pořadateli a neznámým mužem. Dřív, než ho stihli zpacifikovat, doběhl až k hvězdnému Portugalci a zatahal ho za dres tak, že ho z něj málem strhl. Pak ho členové ochranky od Ronalda odtrhli.

Související obsah

​Klenot Manchesteru se jen udiveně podíval. Následně se ale pousmál a šel dál, jako by se nic nestalo. Celá situace tak nakonec vyzněla jen jako komická vložka.

Manchester United porazil v zápase Ligy mistrů Atalantu Bergamo. Cristiano Ronaldo vstřelil rozhodující gól:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události