Tenis

Můj druhý domov. Korda si zatrénoval v Praze, sparinga mu dělal Berdych

Můj druhý domov. Korda si zatrénoval v Praze, sparinga mu dělal Berdych
Zdroj: profimedia.cz

Tak takového tenisového sparinga by ve svém týmu uvítal každý. Talentovaný americký tenista s českými kořeny Sebastian Korda navštívil Prahu a společnost na kurtu mu dělal i Tomáš Berdych. "Díky za parádní trénink," napsal následně na sociálních sítích 21letý mladík.

Syn bývalého tenisty a vítěze Australian Open Petra Kordy strávil podle svých slov v Praze týden, aby zde na tenisové Spartě potrénoval na závěrečné tři turnaje sezony. Na společný trénink se pak k němu připojil i bývalý hvězdný český tenista Tomáš Berdych, aby otestoval údery mladíka Sebastiana.

Sám Korda mladší si pak tuto spolupráci hodně pochvaloval. "Skvělý týden v mém druhém domově a s mým týmem. Poslední tři turnaje v tomto roce zbývají. Jdeme do toho. Děkuji Tomáši Berdychovi za parádní trénink," napsal Sebastian Korda na svém instagramu, kde sdílel společnou fotografii a video.

https://www.instagram.com/p/CVQMSekNcf1/

21letý americký tenista se letos dostal už na 38. místo v žebříčku ATP a připsal si také svůj první titul, konkrétně na antuce v italské Parmě.

Související obsah

V září pak stihl ještě dovolenou se svou milou Ivanou Nedvědovou, tedy dcerou pro změnu bývalého fotbalisty Pavla Nedvěda, a načerpal tak poslední zbytky sil do konce náročné sezony.


O svém synovi, ale i o svých dvou hvězdných dcerách promluvil v rozhovoru pro TV Nova tatínek Petr Korda:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události