Basketbal

NBA je zpět! Nova Sport přináší příznivcům basketbalu žhavé novinky

NBA je zpět! Nova Sport přináší příznivcům basketbalu žhavé novinky
Giannis Antetokounmpo Zdroj: Profimedia

Nejlepší basketbalová soutěž světa už je znovu v plném proudu a stanice Nova Sport připravila pro fanoušky zámořské soutěže řadu novinek. Na obrazovkách se bude NBA vysílat čtyřikrát týdně. Nedělní program je nově přizpůsoben evropským příznivcům, a proto se uskuteční v atraktivních časech. Basketbaloví fajnšmekři se mohou i nadále těšit na magazíny NBA Action a NBA Triple. Nově poběží také speciální formát vysílání NBA 360.

Po NHL se v tomto týdnu rozběhla za mořem i populární NBA. Nejsledovanější basketbalová soutěž světa slaví 75. výročí, a letošní ročník tak bude plný zajímavých bitev i speciálních aktivit. Fanoušci míčových sportů, kteří při jejím sledování zůstanou věrní stanici Nova Sport, si tak přijdou na své.

Basketbal poběží na obrazovkách pravidelně čtyřikrát týdně – v úterý, ve čtvrtek, v sobotu a v neděli. Nedělní program s názvem NBA Sunday navíc bude uzpůsoben evropským příznivcům a zápasy odstartují v časech, které jsou atraktivní pro obyvatele starého kontinentu.

Čerstvou novinkou je noční vysílání NBA TV pro předplatitele Voyo. Ti budou moci kontinuálně sledovat jak živé přenosy, tak exkluzivní pořady z dílny NBA.

Související obsah

Kromě tradičních magazínů NBA Action a NBA Triple Nova Sport přinese nový a velmi zajímavý formát vysílání NBA 360. Režie při něm přepíná mezi několika duely podle toho, kde zrovna běží nejlepší akce. Atraktivní formát tak jistě celý program výrazně obohatí.

O komentáře jednotlivých zápasů se bude starat trojice komentátorů – Petr Janouch, Michal Škorpil a Martin Kasparides.

Za mořem se rozběhl jubilejní 75. ročník věhlasné NBA:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události