Fotbal

Silný vítr udeřil i v Anglii! Auto Paula Pogby těsně minul padající strom

Silný vítr udeřil i v Anglii! Auto Paula Pogby těsně minul padající strom
Zdroj: profimedia.cz/ instagram @zulaypogba / TN.cz

Tak to bylo o fous. Počasí opět ukázalo, že si nevybírá. Hvězdný fotbalista Paul Pogba byl kousek od pohromy. Vítr, který v posledním týdnu pustoší Manchester, úřadoval i v noci ze středy na čtvrtek a francouzský fotbalový reprezentant kvůli jeho řádění málem přišel o svůj luxusní vůz.

Českou republiku zasáhl ve čtvrtek orkán Ignác, s prudkými poryvy větru ale bojují i jinde v Evropě. V okolí anglického Manchesteru dokonce zaznamenali malé tornádo. Jedním z poškozených se mohl stát i hvězdný fotbalista Paul Pogba.

Kousek od jeho luxusního Rollce Royce v hodnotě 300 tisíc liber totiž pod náporem větru spadl strom. Ke katastrofě chyběly jen desítky centimetrů. O události informovala Pogbova manželka Maria Zulay Salaues na svém instagramovém profilu, kde zveřejnila fotku celé spoušti.

Související obsah

​Vše se seběhlo v blízkosti luxusního sídla, jež mají Pogbovi v Cheshire. A to pár hodin poté, co United v Lize mistrů předvedli parádní obrat a porazili Atalantu Bergamo. Pogba začal zápas na lavičce a do hry šel v 66. minutě. Na konci mohl oslavit s týmem triumf a ve čtvrtek ráno i to, že strom jeho auto minul.

Na auto Paula Pogby spadl při vichřici v okolí Manchesteru strom. Zdroj: Instagram Zulay Pogba


Manchester United porazil v zápase Ligy mistrů Atalantu Bergamo, Pogba do zápasu zasáhl v 66. minutě:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události