Fotbal

Naštvaný Tvrdík po prohře: Hráči asi nechápou, co znamená hrát za Slavii

Naštvaný Tvrdík po prohře: Hráči asi nechápou, co znamená hrát za Slavii
Zdroj: Profimedia

Slavia prohrála v Evropské konferenční lize s Maccabi Haifa a její šéf Jaroslav Tvrdík si nebral servítky. Ostře totiž zkritizoval celý tým a všechny hráče. "Čekám výrazně víc. Nelze žít z úspěchů minulosti," uvedl na svém twitteru.

Tři zápasy, dvě porážky. Pražské Slavii se v Evropské konferenční lize příliš nedaří. Na úvod sice červenobílí porazili Union Berlín, pak ale dvakrát prohráli. Nejprve s Feyenoordem, teď s Maccabi Haifa.

Čerstvý výsledek z Izraele rozčílil slávistického bosse Jaroslava Tvrdíka, který se do týmu opřel na svém twitteru. "Od týmu čekám výrazně více než výkony poslední doby," nechal rozproudit emoce.

A ještě si přisadil. "Možná všichni hráči dobře nechápou, co to znamená hrát za Slavii, a že nelze žít z úspěchů z minulosti," upozornil na to, že se mu výkony jeho týmu v poslední době vůbec nezamlouvají a kabina by se nad nimi měla zamyslet.

Související obsah

​Šanci na nápravu budou mít slávisté už v neděli ve Fortuna lize, vyrážejí totiž do Českých Budějovic. A jako jasný favorit by měli uspět.

Před sezonou Slavia představila nové dresy. V Evropské konferenční lize se ale sešívaným v nových trikotech moc nedaří: 

TN.CZ
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události