MMA

MMA sobota na Nově: Návrat legendárního Fedora, UFC a souboj obrů

Sobotní program na stanicích Nova Sport a Nova Action nabídne dva prestižní turnaje TOP organizací. Do akce půjde jeden z nejlepších bojovníků historie Fedor Jemeljaněnko, akce UFC zase nabídne souboj mezi Vettorim a Costou.

Stanice Nova Sport 2 a portál Voyo odvysílají akci Bellator 269, kde se v hlavním zápase představí fenomenální zápasník Fedor Jemeljaněnko, který bude útočit na své čtyřicáté vítězství ve své kariéře. Proti němu bude stát Američan Timothy Johnson. Hřeb večera by na řadu mohl přijít po třiadvacáté hodině. 

V pětačtyřiceti letech může jít o poslední utkání ruského zápasníka v jeho kariéře, vítězná rozlučka na domácí moskevské půdě by byla naprosto ikonickým zakončením jednoho velkého příběhu. Do klece se postaví také Usman Nurmagomedov. 

Související obsah

​V noci se bude konat také akce nejprestižnější bojové organizace na světě. Nova Action nabídne UFC Fight Night: Costa vs Vettori a právě souboj zmíněných borců bude zlatým hřebem večera. Oba bijce spojuje jeden muž a tím je Israel Adesanya, který oba borce porazil v jejich posledních zápasech. Akce startuje ve 22:00. 

Na turnaji konající se v Las Vegas se představí například také Rumun Nicolae Negumereanu. Zajímavý bude také souboj mezi Jonesem (11-1) a Onamou (12-0). V lehké váze se proti sobě postaví Grant Dawson (17-1), který v UFC dosud nepadl. Jeho soupeřem bude Ricky Glenn (22-6-1), pro kterého půjde v nejprestižnější organizaci již o osmé utkání.

Související obsah

​Portál Voyo nabídne také galavečer polské organizace KSW 64, kde bude největším trhákem zápas obrů. Čtyřiačtyřicetiletý domácí svalnatec Mariusz Pudzianowski vyzve o rok staršího Senegalce Serigne Ousmane Diu. Po půlročním odkladu tak dojde k tomu zajímavému souboji. Akce startuje ve 20:00.

V hlavním zápase večera bude polský šampion bantamové váhy Sebastian Przybysz (8-2) obhajovat titul proti Brazilci Brunu dos Santosovi (10-2). 

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události