Fotbal

Brankář obrovským smolařem. Po penaltě si dal neuvěřitelný vlastní gól

Tak to je pech. Chorvatský brankář Marko Marič se mohl stát hned v úvodu zápasu MLS mezi Austinem a Houstonem hrdinou. Poté, co soupeř zahrával penaltu, to vypadalo, že si gólman Dynama skvěle postavil tyče své brány. Jenže nakonec se mu míč od jeho těla nešťastně srazil do sítě.

Po faulu už v 7. minutě zápasu zahrával domácí Austin FC pokutový kop, ke kterému se postavil útočník Cecilio Dominguez. Jenže 27letý Paraguayec mířil z penalty tak přesně, že míč z jeho nohy trefil nejdříve levou a následně i pravou tyč.


Následně se balón odrazil mimo bránu, kde ale v tu chvíli klečel zmíněný brankář Marko Marič, jenž zrovna při pokutovém kopu skákal k jedné z tyčí, no a neštěstí bylo na světě. Míč se totiž od chorvatského gólmana odrazil zpátky směrem do brány a nezabránil tomu ani gólmanův lví skok.

Související obsah

Austin i jeho útočník Dominquez se tak mohli radovat ze šťastné trefy, která nakonec vedla k jejich výhře. Domácí totiž přidali ještě jednu trefu, a nakonec porazili Houston Dynamo 2:1.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

České házenkářky se o překvapení nepostaraly. Na úvod MS nestačily na Němky

Česká házenkářská reprezentace odstartovala mistrovství světa prohrou s favorizovaným Německem v poměru 21:31. Nejlepší českou střelkyní byla Dominika Zachová, která se trefila čtyřikrát. V dalším utkání hrají svěřenkyně Jana Bašného s Maďarskem.