Peklo pro PSG: Zasahovat museli muži se štíty, na Messiho vyběhnul fanoušek

Zápas mezi Marseille a PSG vždy nabídne vyhrocenou podívanou. Nejinak tomu bylo i v neděli, kdy fanoušci domácích hvězdy PSG vůbec nešetřili. Během rohových kopů hráče zasypávali láhvemi a papírovými koulemi. Pořadatelé hráče museli dokonce chránit pomocí štítů. Ve druhém poločase jeden z příznivců vběhl na hřiště a dostal se až k Messimu.

Nedali jim chvíli klidu. Hráči PSG zažili na hřišti Marseille opravdu nenávistné prostředí. Kdykoli se postavili k zahrávání rohového kopu, museli si vyslechnout řadu peprných slov, ale to byl ten menší problém. Čelili také náletu v podobě lahví a papírových koulí. Příznivci domácích tak zkrátka dělali vše, aby Messiho, Neymara, Mbappého a další pořádně rozhodili.

Aby toho nebylo málo, tak se jeden z příznivců v 73. minutě dokonce vydal přímo na hrací plochu, kde běžel za hvězdným Lionelem Messim, čímž přerušil nadějně se vyvíjející šanci hostí. Okamžitě se pak k němu seběhli pořadatelé, aby neukázněného fanouška zase odvedli.

​Vyhrocenou atmosféru ještě přiživilo vyloučení pařížského obránce Hakimiho v 58. minutě. Letní posila poslala k zemi unikajícího Ündera, za což od rozhodčího viděla červenou kartu. V utkání sice padly dva góly, ale ani jeden nebyl kvůli ofsajdu uznán. Týmy se tak rozešly smírně 0:0.