Fotbal

Výstavní trefa v Nizozemsku. Ngonge předvedl parádní patičku

V Nizozemsku padl další krásný gól. Cyril Ngonge se v zápase 10. kola místní Eredivisie mezi Groningenem a Alkmaarem prosadil pomocí oku lahodící patičky, kterou otevřel skóre. Jeho tým se navíc mohl radovat z vítězství. Před domácími fanoušky totiž bral výhru 2:0.

Pro nizozemskou ligu je to běžné. Obvykle v ní padá spousta gólů, které se navíc mohou chlubit parádním provedením. Fanoušci se o tom přesvědčili i o minulém víkendu, kdy se nádherně trefil Cyril Ngonge.  

Ve 20. minutě domácího zápasu Groningenu s Alkmaarem si naběhl na centr z levé strany a vynikající patičkou překonal gólmana soupeřova celku. Branka byla tak dechberoucí, že záběry okamžitě obletěly fotbalový svět.  

Související obsah

​Útočník Groningenu měl ale ještě další důvod k radosti. Svou trefou jen otevřel skóre, jeho spoluhráč de Leeuw pak přesně zacílil podruhé a domácí si připsali vítězství 2:0. 

TN.CZ
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

České házenkářky se o překvapení nepostaraly. Na úvod MS nestačily na Němky

Česká házenkářská reprezentace odstartovala mistrovství světa prohrou s favorizovaným Německem v poměru 21:31. Nejlepší českou střelkyní byla Dominika Zachová, která se trefila čtyřikrát. V dalším utkání hrají svěřenkyně Jana Bašného s Maďarskem.