Šampion Nemkov upáčil soupeři loket, teď si odnáší z klece miliony

Šampion Nemkov upáčil soupeři loket, teď si odnáší z klece miliony
Zdroj: profimedia.cz

Galavečer Bellator 268 nabídl dramatické semifinálové duely o budoucího krále v polotěžké váze. Vítězové a finalisti těchto zápasů si navíc domů odnesli zajímavé peníze. Nejlépe je na tom aktuální šampion Vadim Nemkov.

29letý ruský fighter si díky semifinálové výhře nad Litevcem Juliusem Anglickasem přišel na 250 tisíc dolarů (cca 5,5 milionu korun). Z toho 75 tisíc dolarů činil bonus za zmíněné vítězství. To poražený Anglickas, který padl po submisi, obdržel 150 tisíc dolarů (cca 3,3 milionu korun).

Druhý finalista Corey Anderson dokázal technickým KO. zdolat šampiona Ryana Badera. Veterán UFC si tak připsal také zajímavou sumičku, když po výhře na Bellator 268 dostal 200 tisíc dolarů (cca 4,4 milionu korun). Z této částky pak rovnou polovina činila bonus za cenné vítězství nad šampionem těžké váhy. Jenže ani Bader nemusí zoufat. I přes porážku si totiž z klece odnese 150 tisíc dolarů (3,3 milionu korun).

Na jednoho z finalistů pyramidy ale největší výplata sezóny ještě čeká. Nemkov a Anderson se v lednu kromě titulu šampiona utkají o tučný šek na 1 milion dolarů (přes 20 milionů korun).

Související obsah

Z pohledu peněz je pak zajímavá prohra dalšího zkušeného fightera protřelého UFC Bensona Hendersona. 37letý Američan si i přes prohru vydělal 150 tisíc dolarů (cca 3,3 milionu korun). Naopak vítěz tohoto duelu Brent Primus získal "pouze" 50 tisíc dolarů (1,1 milionu korun).

Podobně je na tom také Švéd Albrektsson, který za výhru inkasoval 50 tisíc dolarů včetně bonusu za výhru, jeho poražený soupeř pak ale získal rovnou 70 tisíc dolarů (1,5 milionu korun).

Zmíněné částky jsou uvedeny bez dalších diskrečních bonusů a sponzorských příjmů. Rovněž jsou uvedeny před zdaněním.


Podívejte se na sestřih zápasu šampiona Nemkova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejové Winter Classic ve Špindlerově Mlýně se opět ruší

Ani na druhý pokus to nedopadne. Hokejové Winter Classic, které mělo být ve Špindlerově Mlýně, se neuskuteční ani letos. Vše zhatila aktuální koronavirová situace v České republice. Akce byla ze stejného důvodu zrušena i v loňském roce. Pořadatelé doufají, že se uskuteční alespoň příští rok.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Manchester United povede trenér Rangnick

Už to bylo v podstatě jasné, ale nyní vše potvrdil i samotný klub. Manchester United povede do konce letošní sezony Němec Ralf Rangnick. Po konci ročníku se na dva roky přesune do role poradce. Naposledy působil jako sportovní ředitel v Lokomotivu Moskva.

Krátká zpráva

Lakers porazili Pistons 110:106, LeBron se postaral o 33 bodů

Výsledky NBA: Memphis Grizzlies – Sacramento Kings 128:101, Toronto Raptors – Boston Celtics 97:109, LA Lakers – Detroit Pistons 110:106