Tenis

Měsíce nehrála, zájem o ni trvá. Kartička bývalé tenisové královny trhla rekord

Měsíce nehrála, zájem o ni trvá. Kartička bývalé tenisové královny trhla rekord
Zdroj: Profimedia

Na kurtu nestála od června, kdy překvapivě vypadla už v prvním kole Wimbledonu. Přesto si Serena Williamsová našla cestu k dalšímu rekordu. Její sběratelská kartička se stala nejdražší kartičkou napříč ženským sportem.

Do aukce šla podepsaná Serenina kartička z nováčkovské sezóny 2003. Ta se minulý týden vydražila za 44 280 dolarů, tedy za 981 150 českých korun.

Tím se kartička stala nejdražší sběratelskou kartičkou vyobrazující ženskou sportovkyni v historii. Předtím prvenství patřilo kartičce vyobrazující bývalou fotbalistku Miu Hammovou. Ta se v červnu prodala o 221 tisíc levněji.

40letá bývala světová jednička stále pokračuje v cestě za dosažením rekordního 24 Grand Slamu. Na kurtu naposledy stála v červnu, kdy nečekaně podlehla Aliaksandře Sasnovičové 3:0 na sety.

Když se jí před tím nedařilo na Australian Open, odnesla to raketa:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejové Winter Classic ve Špindlerově Mlýně se opět ruší

Ani na druhý pokus to nedopadne. Hokejové Winter Classic, které mělo být ve Špindlerově Mlýně, se neuskuteční ani letos. Vše zhatila aktuální koronavirová situace v České republice. Akce byla ze stejného důvodu zrušena i v loňském roce. Pořadatelé doufají, že se uskuteční alespoň příští rok.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Manchester United povede trenér Rangnick

Už to bylo v podstatě jasné, ale nyní vše potvrdil i samotný klub. Manchester United povede do konce letošní sezony Němec Ralf Rangnick. Po konci ročníku se na dva roky přesune do role poradce. Naposledy působil jako sportovní ředitel v Lokomotivu Moskva.

Krátká zpráva

Lakers porazili Pistons 110:106, LeBron se postaral o 33 bodů

Výsledky NBA: Memphis Grizzlies – Sacramento Kings 128:101, Toronto Raptors – Boston Celtics 97:109, LA Lakers – Detroit Pistons 110:106