Fotbal

Hvězdu PSG okradla prostitutka. Vzala peníze i mobil

Hvězdu PSG okradla prostitutka. Vzala peníze i mobil
Ander Herrera | Zdroj: Profimedia

Fotbalový záložník francouzského Paris Saint-Germain Ander Herrera nezažil v úterý příjemný večer. Jeho klub nehrál, nešlo o fotbal, ale o soukromou záležitost. Při cestě autem, když Herrera zastavil na červené, do jeho vozidla vnikla prostitutka a ukradla mu mobil a peníze. Tím to ovšem neskončilo.

Zdánlivě obyčejná cesta autem po Paříži španělskému záložníkovi Anderu Herrerovi velmi znepříjemnila úterní večer. 32letý hráč PSG zastavil na semaforu u Boulogneského lesíku na západě Paříže.

V tu chvíli k němu do auta přisedla prostitutka a vzala mu peněženku a mobil. Poté si řekla o odvoz, za což na oplátku slíbila navrácení telefonu. Fotbalista ji proto odvezl a mobil opravdu dostal zpátky. Kolem osmé hodiny večer poté celý incident nahlásil policii. Škoda by měla činit přibližně 200 eur (5 100 korun). 

Související obsah

​Herrera se tak stal obětí ojedinělého případu, kdy byl fotbalista okraden přímo. Poslední roky fotbalové hvězdy často hlásí vykradení svých domovů. Zloději si totiž počíhají, kdy mají hráči zápas a pak jdou do prázdného domu, zatímco jejich majitel hraje v televizi před miliony lidí. Letos byl takto okraden Herrerův spoluhráč Ángel Di María, ovšem v jeho případě byla doma rodina, která se do kontaktu se zloději dostala.

Hráči PSG to neměli snadné ani v posledním ligovém zápase. Před fanoušky je chránili muži se štíty:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události