Fotbal

Fotbalistům přepadli rodiny během zápasu! Otce zmlátili, ženu a děti drželi jako rukojmí

Děsivou zprávu obdrželi hráči PSG během zápasu s Nantes. Rodiny Angela di Maríi a Marquinhose byly drženy jako rukojmí při krádeži v jejich domě.

Di María byl vystřídán po hodině hry. Po opuštění trávníku mu trenér sdělil, že jeho žena a dvě dcery byly drženy jako rukojmí při krádeži v jeho domě. Oběti byly spoutány a zamčeny v šatně.

 

Přesné informace o děsivých chvílích, které rodina prožila, nejsou známé, ale francouzský server RMC loupež označil za “extrémně násilnou.“ Naštěstí podle zpráv žádný člen rodiny nebyl zraněn.
 

Následně přišla další rána, a to, že rodina kapitána  Marquinhose zažila během večera to samé. Zločinci atakovali dům brazilského obránce a při loupeži drželi jeho rodiče.
 

Dvaapadesátiletý otec byl zrovna na zahradě, kde se chystal nakrmit psy, když v tom ho napadli dva muži a uštědřili mu několik ran do obličeje, žeber a hrudníku. Zločinci si podle zpráv měli odnést cennosti v hodnotě 2000 euro, tedy přes 52 tisíc korun.

Související obsah

PSG ve francouzské lize podlehlo Nantes 1:2. “Přijít o tři body je zklamání, ale tým je hlavně znepokojen problémy mimo hřiště. Situace mimo fotbal jsou reálné a můžou vysvětlit ztrátu energie ve druhé půli. Není to výmluva, ale během poločasu jsme mluvili o jiných věcech než o fotbale,“ popisoval lodivod Pařížanů Mauricio Pochettino.
 

Loupežná přepadení tíží pařížský klub už nějakou dobu. Již dříve byli během hry okradeni Sergio Rico, Mauro Icardi, Thiago Silva a Eric Maxim Choupo-Moting. A ani pro Di Maríu to nebyl první takový incident.Argentinský fotbalista byl se svou rodinou přepaden už během působení v Manchesteru United v roce 2015, kdy zločinci vtrhli do jeho domu, zatímco rodina večeřela. Hrozivý zážitek přispěl k jeho rozhodnutí opustit Old Trafford a přesunout se do Paříže.

 

PSG před Nantes ve francouzské lize naposledy prohrálo s Monakem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události