PSG i bez svých hvězd opět otočilo zápas. Stačilo mu pouhých dvacet minut

PSG se i bez několika hvězd podařilo otočit utkání proti Lille. Na hřišti totiž chyběli zranění Mbappé s Verattim a Hakimi pykal za červenou kartu z minulého utkání. Lille sice až do 75. minuty vedlo, ale nakonec si tým z hlavního místa připisuje všechny tři body.

V prvním poločase bylo nebezpečnějším týmem Lille, které těžilo hlavně z rychlých protiútoků. Do prvního z nich se úřadující mistr dostal už ve druhé minutě, ale Yilamzovu střelu skvělým zákrokem vychytal Donnarumma.

Další velkou šanci na vstřelení gólu si fotbalisté Lille připravili v 15. minutě. Yilmaz utekl po pravé straně, přihrál za obranu Ikonému, který z první minul branku, kterou strážil italský mistr Evropy.

​Po půlhodině hry to už ale Lille klaplo. Burak Yilmaz si ve vápně poradil s obráncem a našel před brankou úplně volného Jonathana Davida, který už neměl žádný problém skórovat. Ještě do přestávky mohlo PSG vyrovnat, když Wijnaldum přiťukl Di Maríovi, ale argentinský křídelník z úhlu těsně minul vzdálenější tyč.

Velmi špatně vstoupili hráči PSG i do druhého poločasu. David přihrál na malé vápno Yilmazovi, kterého ale na poslední chvíli zablokoval skluzem Kimpembe. Srovnat mohl o pár minut později Neymar, ale přízemní střelou trefil pouze brankáře Grbiče. Do další slušné příležitosti se dostal Di María, ale jeho střela za vápnem z výhodné pozice mířila hodně mimo.

​Nakonec se po velkém tlaku podařilo PSG vyrovnat. Di María se protáhl podél brankové čáry a odcentroval do vápna, kde pěkným obloučkem našel Marquinhose, který ranou z malého vápna srovnal na 1:1. I nadále pokračovalo PSG ve velkém tlaku, ze kterého rezultovala i druhá branka. Di María si narazil s Neymarem a prvně jmenovaný hráč následně zakončil přesně k tyči. Závěrečné minuty si už PSG pohlídalo a vyhrálo 2:1.

PSG - Lille 2:1